NOTUS Finanse

Od 1997 r. jestem dziennikarzem ekonomicznym, a od 2009 r. blogerem. blog o motoryzacji ważna od merytorycznych treści jest dla mnie osobowość blogera, uczciwość, jego postawa w stosunku do innych i otwartość. Poza tym, dzięi Twojemu wpisowi odkryłem Twojego bloga i przejrzałem jego zawartość. Po prostu prezentuję Wam spis 36 blogów tematyce finansowej, które staram się regularnie czytać i które uważam za wartościowe źródło wiedzy inwestowaniu, oszczędzaniu oraz szeroko pojętych finansach i ich okolicach.
Ten wpis to po prostu całkowicie subiektywna lista blogów, na które zaglądam. For those who ever need to take some of the load off, I might absolutely love to put in writing some content to your weblog in trade for a hyperlink again to mine. Prawda jest taka, że żadnego z tych blogów nie odbieram bezkrytycznie. Na część blogów czasami wchodziłem, ale widzę że proponujesz też kilka takich, których nie znałem a wydają się ciekawe.
Writing about wine is fun-that is why so many people do it. The old professionals generate profits at it. A number of the bloggists will as effectively. Maciek, Electronic mail Advertising Professional w GetResponse, zapewne jest już Wam dobrze znany jako redaktor naczelny bloga eksperckiego oraz jako prelegent na temat electronic mail marketingu na wielu konferencjach i spotkaniach.
Przychylam się do opinii, że na pierwszy rzut oka widać czy ktoś robi coś z pasją czy tylko dla kasy - podane przez Ciebie to zdecydowanie blogi z pasją. APP Funds - świetny blog dla inwestorów giełdowych i nie tylko. Any time it is advisable to create several content articles for the aim of blog or website, the great method could easy discover numerous sample with the Web, nonetheless , a person are not in a position to perform merely copy and past the articles or blog posts, for the reason that the goolge goes to be keep track of all of the web site.
Blog ten także mnie zainspirował do pisania. Na niektórych z tych blogów można znaleźć informacje BIK-u, przetwarzaniu naszych danych w tej bazie i funkcjonowaniu scoringu BIK. To bardzo pozytywna wiadomość, że znajduję wciąż kolejne blogi, które mnie ujmują i zachwycają. W ten sposób za kilka tygodni powstanie fantastyczna lista blogowych perełek. Blog prowadzony na bardzo wysokim poziomie, artykuły są merytoryczne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *